KONST / Litografier / Färglitografi 16915202
nr 1691 5202
Färglitografi
Mats Paulson. Signerad, numrerad 34/325, "Visa vid vindens ängar", 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:06:13
27/3 22:08:17